Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Труби та фітинги зовнішньої каналізації

Труби та фітинги зовнішньої каналізації
Труби для зовнішньої каналізації піддаються постійному тиску грунту, перепадів температур і дії високої вологості. На відміну від внутрішньої каналізаційної системи, для зовнішнього стоку використовують міцні матеріали.
Трубопровід для відведення стічних вод від будинку може бути чавунним або пластиковим. Вироби з чавуну міцні та довговічні, стійкі до різких температурних коливань і механічного тиску грунту. Однак, їх внутрішня поверхня шорстка, тому на ній швидко з'являються мінеральні відкладення. Звуження діаметра каналу неминуче призводить до зменшення пропускної здатності і засмічення. Крім того, чавун багато важить і коштує дорого.
З огляду на ці фактори, для каналізації, розташованої за межами будинку, частіше застосовуються пластикові канали.
Типи зовнішніх каналізаційних труб з полімерних матеріалів:
  • Напірні і безнапірні трубопроводи з ПВХ. Перший тип має ребра жорсткості, потовщену стінку і підвищену міцність, не боїться перепадів тиску. Він ідеально підходять для монтажу зовнішнього стоку. Гофровані водовідводи ПВХ з ребрами жорсткості також призначені для зміни напрямку лінії без фітингів.
  • Поліпропіленові. Механічно міцні, стійкі до побутової хімії, підходять для відводу води температурою 90 ° С.
  • Поліетиленові здвоєні гофровані стоки мають високу міцність, тому їх можна укладати на глибину 10-15 м. Труба зовнішньої каналізації не боїться промерзання грунту і фізичних впливів. Вона не деформується з часом.
Для з'єднання окремих елементів інженерної комунікації в єдиний комплекс використовуються фітинги. Фасонні частини застосовуються для розведення, зміни напрямку лінії, а також зміни діаметра трубопроводу.
Фітинги для зовнішніх робіт мають армовані стінки. Вони більш міцні і стійкі до агресивних дій навколишнього середовища. Фасонні частини з'єднуються з пластиковими каналами спеціальним паяльником, розігрітим до температури 260 ° С.
Зовнішні каналізаційні труби за доступною ціною
У магазині ТЕПЛОМАРКЕТ можна замовити водовідводи та комплектуючі для монтажу стокової системи. У нас є трубопровідні елементи різного діаметру, тому ви зможете підібрати канал з максимально відповідною для вашого будинку пропускною спроможністю.
Також у нас є фітинги різних розмірів і конфігурацій. Форма сполучення залежатиме від того, такі частини водовідведення і під яким кутом треба з'єднати.
У нашому магазині працюють досвідчені менеджери і консультанти, тому ви завжди можете розраховувати на допомогу у виборі зовнішньої системи каналізації, прорахунок вартості проекту і професійне виконання монтажних робіт.