Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Пристрій магнітної обробки води

Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 1
0
Код товару: УМОВ - 1
666.00 грн.
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 1 призначений для включення в систему водопостачання, призначене для магнітного очищення води від солей кальцію і магнію, щоб уникнути утворення накипу. Являє собою конструкцію з системою магнітів в пластма..
Країна виробник: Україна продуктивність: 14 л / хв габаритні розміри: довжина 130 мм Гарантія: 3 роки Вага: 0,31 кг
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 10
0
Код товару: УМОВ - 10
14 366.00 грн.
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 10 призначений для включення в систему водопостачання, призначене для магнітного очищення води від солей кальцію і магнію, щоб уникнути утворення накипу. Являє собою конструкцію з системою магнітів в пластм..
Країна виробник: Україна продуктивність: 1500 л / хв габаритні розміри: довжина 510 мм Гарантія: 3 роки Вага: 31,6 кг
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 2
0
Код товару: УМОВ - 2
865.00 грн.
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 2 призначено для включення в систему водопостачання, призначене для магнітного очищення води від солей кальцію і магнію, щоб уникнути утворення накипу. Являє собою конструкцію з системою магнітів в пластмас..
Країна виробник: Україна продуктивність: 40 л / хв габаритні розміри: довжина 150 мм Гарантія: 3 роки Вага: 0,47 кг
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 3
0
Код товару: УМОВ - 3
1 055.00 грн.
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 3 призначений для включення в систему водопостачання, призначене для магнітного очищення води від солей кальцію і магнію, щоб уникнути утворення накипу. Являє собою конструкцію з системою магнітів в пластма..
Країна виробник: Україна продуктивність: 60 л / хв габаритні розміри: довжина 190 мм Гарантія: 3 роки Вага: 0,59 кг
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 4
0
Код товару: УМОВ - 4
1 546.00 грн.
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 4 призначений для включення в систему водопостачання, призначене для магнітного очищення води від солей кальцію і магнію, щоб уникнути утворення накипу. Являє собою конструкцію з системою магнітів в пластма..
Країна виробник: Україна продуктивність: 110 л / хв габаритні розміри: довжина 185 мм Гарантія: 3 роки Вага: 1,42 кг
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 5
0
Код товару: УМОВ - 5
2 825.00 грн.
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 5 призначений для включення в систему водопостачання, призначене для магнітного очищення води від солей кальцію і магнію, щоб уникнути утворення накипу. Являє собою конструкцію з системою магнітів в пластма..
Країна виробник: Україна продуктивність: 160 л / хв габаритні розміри: довжина 240 мм Гарантія: 3 роки Вага: 11,7 кг
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 6
0
Код товару: УМОВ - 6
4 192.00 грн.
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 6 призначений для включення в систему водопостачання, призначене для магнітного очищення води від солей кальцію і магнію, щоб уникнути утворення накипу. Являє собою конструкцію з системою магнітів в пластма..
Країна виробник: Україна продуктивність: 210 л / хв габаритні розміри: довжина 270 мм Гарантія: 3 роки Вага: 16,5 кг
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 7
0
Код товару: УМОВ - 7
6 228.00 грн.
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 7 призначене для включення в систему водопостачання, призначене для магнітного очищення води від солей кальцію і магнію, щоб уникнути утворення накипу. Являє собою конструкцію з системою магнітів в пластмас..
Країна виробник: Україна продуктивність: 330 л / хв габаритні розміри: довжина 310 мм Гарантія: 3 роки Вага: 17 кг
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 8
0
Код товару: УМОВ - 8
9 360.00 грн.
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 8 призначений для включення в систему водопостачання, призначене для магнітного очищення води від солей кальцію і магнію, щоб уникнути утворення накипу. Являє собою конструкцію з системою магнітів в пластма..
Країна виробник: Україна продуктивність: 580 л / хв габаритні розміри: довжина 440 мм Гарантія: 3 роки Вага: 21,1 кг
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 9
0
Код товару: УМОВ - 9
11 244.00 грн.
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - 9 призначене для включення в систему водопостачання, призначене для магнітного очищення води від солей кальцію і магнію, щоб уникнути утворення накипу. Являє собою конструкцію з системою магнітів в пластмас..
Країна виробник: Україна продуктивність: 750 л / хв габаритні розміри: довжина 470 мм Гарантія: 3 роки Вага: 25,9 кг
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - С
0
Код товару: УМОВ - С
216.00 грн.
Пристрій магнітної обробки води Росс умів - С призначене для включення в систему водопостачання, призначене для магнітного очищення води від солей кальцію і магнію, щоб уникнути утворення накипу. Являє собою конструкцію з системою магнітів в пластмас..
Країна виробник: Україна продуктивність: 10 л / хв габаритні розміри: довжина 55 мм Гарантія: 3 роки Вага: 0,06 кг
Пристрій магнітної обробки води

Пристрій магнітної обробки води встановлюється в систему водопостачання для захисту трубопроводу і побутової техніки від утворення накипу. Головне завдання приладу - видалення солей кальцію і магнію, які і є основною причиною сольових відкладень на внутрішніх поверхнях труб, в бачках бойлерів і на водонагрівальних елементах.

Принцип роботи апарату магнітної обробки води

У холодній воді домішки утворюють з молекулами H2O дуже міцні зв'язки, тому кальцій не може взаємодіяти з іншими іонами. Однак при нагріванні ці зв'язки стають менш міцними, розчинені домішки взаємодіють з іншими хімічними елементами, і утворює нерозчинні солі, зокрема карбонат кальцію, який відкладаються у вигляді накипу.

Після установки фільтра для очищення води у водопроводі буде діяти постійне магнітне поле. В результаті з'єднання H2O + Са розпадаються, іони кальцію звільняються і взаємодіють між собою, утворюючи мікрокристали. Сольові кристали, що містять Са, виносяться в дренаж і не осідають у вигляді нерозчинного нальоту. Аналогічним чином видаляються іони магнію.

Якщо водяні фільтри встановлюються в трубопровід, в якому вже є сольові відкладення, з часом напіть розпушується, стає пористої і поступово розмивається.

Переваги фільтра води перед хімічної очищенням:

  • Екологічна безпека. В ході експлуатації не виділяються шкідливі хімічні речовини.
  • Невисока вартість.
  • Простота обслуговування - немає необхідності регулярної заміни реагентів або комплектуючих.

Конструктивно фільтраційний апарат являє собою систему магнітів в циліндричної капсулі, через яку проходить рідина. Головна відмінність між різними пристроями - продуктивність. Цей показник визначає, який обсяг може пропустити через себе капсула протягом певного відрізка часу.

Купити пристрій магнітної обробки води можна в інтернет-магазині ТЕПЛОМАРКЕТ. У нашому каталозі представлено обладнання продуктивністю від 14 л / хв до 1500 л / хв, як для домашнього користування, так і для установки на підприємстві.

Не знаєте, яка модель потрібна для вашої системи водопостачання? Просто зателефонуйте нам за вказаним номером телефону, і наш менеджер підбере оптимально відповідний вам варіант.