Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Картриджі

Комплект картриджей Aquafilter RX-AFRO3-AQ-CRT
0
Код товару: Aquafilter RX-AFRO3-AQ-CRT
222.77 грн.
Картриджі

Картриджі для фільтра води - це змінні витратні елементи, які вимагають регулярної заміни. У міру засмічення фільтраційних деталей погіршується якість очищення, і знижується швидкість фільтрації.

Коли потрібно міняти картріджний фільтр

Термін служби комплектуючих залежить від ступеня забруднення водного потоку, а також від виду самого очищає елементу:

  • Передфільтр, який використовується в системі зворотного осмосу і в проточній фільтраційної апаратурі, якісно працює 4-6 місяців. Після закінчення цього терміну його необхідно буде замінити.
  • Постфільт, мінералізатор і біокерамічний структурізатор працюють довше. Вони вимагають заміни раз в 12 місяців.
  • Ультрафільтраційна діафрагма не втрачає своїх фільтруючих властивостей до 18 місяців.
  • Зворотньоосмотична мембрана - найдорожча частина осмотичного очищувача - потребує заміни один раз в 2-3 року.

Не потрібно вичікувати вказаний термін для зміни картриджа для води, якщо ви помітили ознаки засмічення фільтра. Перші симптоми зносу - зміна смаку або запаху. Якщо ви постійно використовуєте водоочищувач, різниця буде помітна відразу.

Друга ознака - зменшення напору. Це пов'язано з накопиченням забруднюючих сумішей на фільтруючих поверхнях. Такі «засмічення» перешкоджають нормальному проходженню потоку по трубі. Це правило поширюється на всі типи очищувачів.

Третє прояв - це утворення накипу на стінках посуду, в якій кип'ятиться відфільтрована вода. Якщо ви бачите сліди сольових відкладень, значить, прийшов час придбати картриджі для водяного фільтра.

Змінні комплектуючі в магазині ТЕПЛОМАРКЕТ

У нас можна замовити картріджниє системи для різних типів очисних приладів. Ви можете придбати перед- і Постфільтри окремо або в уже готових комплектах для проточного фільтраційного обладнання і для обратноосмотічеськіх систем.

У нашому каталозі є всі види обов'язкових компонентів: мембрани зворотного осмосу, механічні та вугільні передфільтри, Постфільтри для стабілізації рН і видалення газоподібних речовин, пом'якшувачі і знезалізнюють діафрагми.

Також у нас можна замовити картриджі для фільтрів води зворотного осмосу з додатковими функціями. До цієї категорії відносяться мінералізатори, насичують відфільтровану рідина мікроелементами, біокерамічні структуризатори і УФ-лампи для знезараження.

Купити картридж для води можна онлайн на сайті або по телефону. Не знаєте, який змінний елемент підходить саме для вашого водоочищувача? Телефонуйте! Наші консультанти оперативно вирішать вашу проблему і підберуть необхідні комплектуючі.