Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн-пт - 09:00 - 18:00
 • Сб - 10:00 - 16:00
 • Нд - вихідний

Джерела безперебійного живлення

Джерела безперебійного живлення


Нестабільна робота електричної мережі, перепади напруги або раптове відключення електрики - все це значно шкодить техніці. Вирішити проблему допоможе джерело безперебійного живлення.

Прилад, доповнений акумулятором, який автоматично включається при відсутності електрики і підтримує роботу підключеного до нього пристрою певний проміжок часу. Це захищає техніку від передчасного зносу і поломок, що вимагають дорогого ремонту. Підходять джерела безперебійного живлення для котлів , персональних комп'ютерів, побутової та офісної техніки, систем відеоспостереження, комплексів безпеки, світлових приладів. Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір обладнання для різних цілей.

переваги ДБЖ

  • Захист техніки від поломок. Встановивши джерела безперебійного живлення , можна забути про те, що техніка вийде з ладу через перебої в електромережі.
  • Простота використання. Підключення приладу не викликає складнощів у споживачів, до процесу не потрібно залучати фахівців. Процедура досить проста і детально розписана в інструкції до виробу.
  • Ефективність. Витративши кошти на покупку пристрої раз, ви убезпечите себе від необхідності замінювати вийшли з ладу деталі в побутовій техніці або оплачувати їх дорогий ремонт.

  Джерела безперебійного живлення не потребують обслуговування. Достатньо лише підключити їх.

  види UPS

   • OFF-Line з резервної схемою. Мають меншу вартістю в порівнянні з аналогами. Виконують функцію запасного джерела живлення, відрізняються високим ККД. Тривалість роботи виробу залежить від ємності вбудованого акумулятора.
   • Line-Interactive. Такі моделі доповнені автотрансформатором, що компенсує перепади напруги в мережі. Оснащені вбудованою або зовнішньої акумуляторною батареєю. Від перегріву вироби захищає якісна система переохолодження.
   • Online. Без затримок переключаються в автономний режим, є можливість регулювання частоти на виході. Надійно захищені від коливань в електромережі.

   Як вибрати ДБЖ

   Щоб купити джерело безперебійного живлення , який буде працювати безвідмовно і повністю відповідати вашим вимогам, при виборі варто пам'ятати про декілька нюансів. Потрібно враховувати особливості обладнання, що підключається, його специфіку, кількість приладів, які будуть приєднані, потужність вироби, технічні характеристики.

   Не менш важливий виробник. Інтернет-магазин ТЕПЛОМАРКЕТ пропонує продукцію науково-виробничої компанії Елекс. Вітчизняний виробник давно зарекомендував себе як на українському ринку, так і зарубіжному.

   Особливості UPS від Елекс

    • бездоганна якість кожного елемента;
    • надійність роботи;
    • багаторівневий захист техніки;
    • лаконічний дизайн і міцне порошкове покриття.

    Якщо ви не визначилися з типом джерела безперебійного живлення, зверніться до наших менеджерів. Ви отримаєте професійну консультацію, завдяки якій виберете ідеальне рішення для ваших потреб. Продукція, представлена в нашому каталозі, надійно вбереже техніку від несправностей і поломок. Виникли питання? Телефонуйте за номером телефону (099) 00-99-655 або замовте зворотний дзвінок.