Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Баки гідроакумулятори для водопостачання

HERZ NR 230-455
0
Код товару: NR 230-455
2 121.29 грн.
Баки гідроакумулятори для водопостачання

Гідроакумуляторний бак - це частина насосної станції, яка виконує захисну і накопичувальну функцію. Гидроаккумулятор запобігає ранній знос помпи і захищає трубопровід від гідравлічних ударів. Залежно від конструкції розрізняють мембранні та накопичувальні резервуари.

Конструкція і принцип роботи

Гидроаккумулятор являє собою міцний сталевий бак. Як і розширювального бачка для опалення його внутрішній простір розділений на повітряну і водну камеру. Ключове відмінність між накопичувачем і розширювачем - тип мембрани. Для гідроакумуляторних резервуара використовується балон мембрана, яка нагадує грушу. Саме в цій гумової ємності і накопичується вода.

Як працює резервуар:

  • Насосною станцією вода закачується в ємність. Клапан, розташований на вході, перешкоджає зворотному току рідини.
  • При включенні крана на кухні або при завантаженні посудомийної машини вода надходить безпосередньо з резервуара. При цьому сама насосна станція не включається.
  • Для моніторингу тиску в гідроємностей встановлюється манометр. Коли бак частково спорожняється і тиск знижується до встановлених показників, реле автоматично включає помпу для підкачки води і наповнення бака.

Використання гідроакумулятора для водопостачання допомагає збільшити термін експлуатації насосної станції і трубопроводу. Гідроємностей запобігає занадто часті спрацьовування насоса і захищає водопровідну систему від пошкоджень при гідроудару. Також резервуар створює запас води на випадок відключення електроенергії.

Як вибрати відповідний обсяг

У магазині ТЕПЛОМАРКЕТ можна купити гідроакумулятор різної ємності. У нас є і стандартні моделі на 12-24 л і резервуари на 100-200 л для заміських будинків. Вибираючи гідроакумуляторний бак потрібно також враховувати потужність насоса. Деякі виробники в керівництві по експлуатації вказують оптимально відповідний обсяг гідроємностей. Якщо такої інформації немає, розрахувати обсяг можна за спеціальною формулою.

Частота користування водою та середні обсяги щоденних витрат також грають роль. Адже при тривалому простої якість води буде погіршуватися. У ситуаціях, коли в день йде 30-40 л не має сенсу встановлювати бак на 100 л.

Не знаєте, який накопичувальний бак краще замовити? Тоді телефонуйте нам! Наш менеджер безкоштовно розрахує оптимальний обсяг резервуара, грунтуючись на моделі вашого насоса і середньодобовому споживанні води.

У магазині ТЕПЛОМАРКЕТ можна купити гідроакумулятор в Харкові за доступною ціною. Наші гідроємностей розрізняються не тільки обсягом, але і країною виробництва. Ви можете вибрати вітчизняне обладнання або ж продукцію зарубіжних брендів.

У нас можна замовити адресну доставку і установку гидроаккумуляторних баків для систем водопостачання.