Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Лічильники води

Счетчик воды "Коммунар" СВК -1.5 гор.
0
Код товару: Коммунар СВК -1.5 гор.
0.00 грн.
Счетчик воды "Коммунар" СВК -1.5 хол.
0
Код товару: Коммунар СВК -1.5 хол.
0.00 грн.
Счетчик воды "Луцк" КВ-1.5 гор.
0
Код товару: Луцк КВ-1.5 гор
0.00 грн.
Счетчик воды "Луцк" КВ-1.5 хол.
0
Код товару: Луцк КВ-1.5 хол.
0.00 грн.
Счетчик воды "Луцк" КВ-2.5 гор.
0
Код товару: Луцк КВ-2.5 гор
0.00 грн.
Счетчик воды "Луцк" КВ-2.5 хол.
0
Код товару: Луцк КВ-2.5 хол.
0.00 грн.
Счетчик воды "Луцк" КВБ-2.5 хол.
0
Код товару: Луцк КВБ-2.5 хол.
0.00 грн.
Счетчик воды"Novator" ЛК-1.5 гор
0
Код товару: Novator ЛК-1.5 гор
0.00 грн.
Счетчик воды"Novator" ЛК-1.5 хол
0
Код товару: Novator ЛК-1.5 хол
0.00 грн.
Счетчик воды"Novator" ЛК-2.5 хол
0
Код товару: Novator ЛК-2.5 хол
0.00 грн.

Лічильник води стає обов'язковим приладом, з ростом тарифів ЖКГ, кожен з нас став замислюватися про варіанти економії коштів. Наш інтернет магазин пропонує відмінне рішення - високоточні лічильники води. Завдяки Цей пристрій, користувачеві більше не доведеться переплачувати, оплата буде проводитися лише за витрачати кількість ресурсу.

Основні різновиди лічильників для води

На сьогоднішній день найбільш популярними варіантами лічильників вважаються механічні, ультразвукові та електромагнітні. Кожен з них добре по-своєму. При цьому, в загальному всі пристрої діляться на побутові і промислові.

Для будинку або квартири відмінно підійдуть варіанти розраховані як на гарячу, так і на холодну воду. Установка будь-якого з цих лічильників допоможе помітно заощадити витрати на використання ресурсу. Тобто, після установки приладу оплата здійснюється виключно за кількість витраченої усіма членами сім'ї води за місяць. Більше не буде ніяких переплат через регулярних протікання труб, прориву кранів у сусідів і так далі. У наших каталогах представлені різноманітні якісні та недорогі моделі, як від вітчизняних виробників, так і європейського зразка. Важливо відзначити, що вся продукція сертифікована і має відповідні знаки якості.

Сучасні лічильники на воду окупаються протягом півроку, а тому вигода їх очевидна.

Як правильно вибирати лічильник

Сучасний ринок заповнений тисячами всіляких моделей представлених пристроїв. Як же не помилитися в такому розмаїтті. Для побутового використання відмінно підходять тахеометричні моделі. Всі вони виготовлені з якісної сталі і довгі роки будуть сумлінно працювати, допомагаючи користувачеві помітно економити свої витрати.

Що стосується промислових моделей, установка яких здійснюється на великих підприємствах, бізнес-центрах, складських приміщеннях і так далі, то в цьому випадку оптимальними варіантами стануть пристрої з підвищеною потужністю. Тільки у нас купити лічильник води, розрахований на великий обсяг споживання ресурсу, можна за найдоступнішими цінами.

Перш ніж зробити покупку, обов'язково уважно розгляньте прилад і переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень. Віддавайте перевагу лише тим моделям, виробники яких мають позитивну репутацію.

Наш Інтернет магазин працює тільки з перевіреними компаніями-виробниками, такими як Комунар, Гідротекс, Луцьк, ЛВ-4Т, КВМ, Бетар, PoWoGaz, Sensus, Novator, Gross.

Вся, представлена в каталогах продукція відрізняється відмінною якістю і довговічністю.

В інтернет - магазині "Тепломаркет" можна недорого купити водяні лічильники для будь-яких приміщень. Передбачена, як роздрібний продаж, так і опт для всіх покупців України.