Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Шафа колекторний

Шафа колекторний
Водний тепла підлога практично завжди монтується разом з колектором. Для захисту та більш зручного монтажу змішувача вузла варто використовувати колекторний шафа. Ця проста конструкція дозволяє заховати масу труб, змішувачів, вентилів та інших елементів опалювальної системи. Адже крім самого змішувача в шафці можна розмістити лічильники холодної та гарячої води, запірну арматуру та інші прилади.
Різновиди шаф для колектора теплої підлоги
Залежно від способу монтажу розрізняють вбудовуються і зовнішні моделі. Для установки внутрішньої конструкції необхідно попередньо підготувати місце. Її можна монтувати в вирізану нішу в стіні або ж під гіпсокартонну обробку.
Зовнішні ящики кріпляться безпосередньо до стіни і не вимагають попередньої підготовки місця. Вони відмінно підійдуть в тих випадках, коли ремонт вже завершений і псувати обробку стіни не хочеться. Зовнішні ящики виглядають акуратно і естетично. Вони покриті фарбою з усіх боків.
Моделі обох типів оснащені висувними ніжками, які дозволяють підняти верхню частину корпусу на 10-15 см.
Шафки можуть виготовлятися з листового металу, покритого порошковою фарбою або з високоміцного пластика.
Використання колекторного шафи дає ряд переваг:
  • Надійний захист змішувального вузла від втручань. Це особливо актуально для сімей з маленькими дітьми.
  • Естетичність. Лаконічна конструкція виглядає набагато краще, ніж маса з'єднаних між собою труб.
  • Правильне проектування теплої підлоги з контурами однакової довжини. Конструкція для колектора прекрасно приховує змішувач, тому його можна буде встановити в будь-якій частині кімнати, формуючи при цьому петлі рівного розміру.
  • Легкий доступ до змішувальному вузла. Щоб відкрити зовнішній або вбудований колекторний шафа досить просто відімкнути дверцята.
Опалювальне обладнання за доступною ціною
В інтернет-магазині Тепломаркет представлений великий вибір захисних шафок для змішувачів. У нас є моделі різних габаритів і з різною кількістю виходів. У нашому каталозі представлені товари різних цінових категорій, тому ви з легкістю зможете підібрати оптимально відповідний вам ящик для колектора.
Також наша компанія надає широкий спектр послуг з проектування, монтажу та обслуговування систем опалення всіх типів. Ми виконаємо всі необхідні розрахунки по вашому об'єкту і підберемо оптимально підходить вам опалювальне обладнання.
Замовляйте вбудовуються і зовнішні колекторні шафи з доставкою онлайн на нашому сайті, або зателефонувавши нам по телефону.