Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Інфрачервона тепла підлога

Пленочный теплый пол HI HEAT 305 (150W)
0
Код товару: HI HEATT 305 (150 W)
290.00 грн.
Пленочный теплый пол HI HEAT M 305
0
Код товару: HI HEAT M 305
290.00 грн.
Пленочный теплый пол HI HEAT M 308
0
Код товару: HI HEAT M 308
290.00 грн.
Пленочный теплый пол HI HEAT M 310
0
Код товару: HI HEAT M 310
290.00 грн.
Пленочный теплый пол HI-HEAT MH 305
0
Код товару: HI-HEAT MH 305
450.00 грн.
Пленочный теплый пол повышенной надежности HI HEAT  A 705
0
Код товару: HI HEAT A 705
640.00 грн.
Інфрачервона тепла підлога
Інфрачервона тепла підлога все частіше замінює водний або електричний кабельний. Завдяки низькому енергоспоживанню, високої ефективності обігріву та зручність користування плівкові системи опалення стрімко набувають популярності.

Як працює ІК підлогу

Опалювальна конструкція являє собою тонку вуглецеву плівку з нашаруванням з карбонової пасти. При підключенні до мережі її поверхню починає випромінювати теплові промені, які також називають довгохвильовими. В якості випромінювача виступає карбонова паста. Вона може наноситися на поверхню тонким рівномірним шаром або паралельними лініями, в залежності від моделі.

Робочі елементи інфрачервоної плівки захищені щільними подвійними прошарками поліестеру. Щоб потік тепла був спрямований саме на підлогове покриття, а не на стелю квартири знизу, нижнім шаром укладається підкладка з теплоотражающими властивостями.

Чим відрізняється ІК підлогу від кабельного

Багато клієнтів запитують, чому опалення електричним кабелем не називають інфрачервоним, адже джерелом теплового випромінювання є будь-яке нагріте тіло. Кабельні системи дійсно випромінюють довгохвильові промені, але відсоток передачі тепла таким способом у кабелю дуже низький.

Плівкову модель називають інфрачервоної тому, що ступінь її нагрівання низька, а площа випромінювання дуже велика. Кількість теплового випромінювання безпосередньо залежить від розмірів випромінювача. У той же час площа нагрівається кабелю занадто маленька, щоб випромінювати достатню кількість інфрачервоних променів.

Основні переваги плівкового обігріву:

  • Укладати плівку можна під будь-яке підлогове покриття: ламінат, плитка, ковролін, лінолеум та інші матеріали.
  • Устаткування можна використовувати для локального обігріву в певних частинах кімнати.
  • Нагрівальна плівка мобільна. Наприклад, уклавши її під килим з настанням літа всю цю конструкцію можна прибрати.
  • Комплект інфрачервоного теплої підлоги на відміну від інших опалювальних приладів впливає безпосередньо на поверхню підлогового покриття і абсолютно не пересушує повітря.
  • Ціна інфрачервоного теплої підлоги в повному комплекті нижче, ніж оснащення для монтажу водного або кабельного обігріву.
  • Економія до 20-25% електроенергії, в порівнянні з приладами, що діють на механізмах конвекції.

Де купити плівковий пол?

У магазині ТЕПЛОМАРКЕТ представлений великий вибір ІК опалювальних систем вітчизняних виробників і великих зарубіжних брендів. Представлене в нашому каталозі електричне оснащення розрізняється потужністю, енергоефективністю і вартістю.

Якщо вам потрібна допомога у виборі опалювальних приладів, телефонуйте або залишайте онлайн заявку на сайті. Наші фахівці проведуть всі необхідні розрахунки по вашому проекту і підберуть найбільш підходяще обладнання.