Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Труби та фітинги внутрішньої каналізації

Труби та фітинги внутрішньої каналізації
Труби та фітинги для внутрішньої каналізації виготовляються з полімерних матеріалів - полівінілхлориду і поліпропілену. Обидва матеріали відмінно себе зарекомендували. Вони мають схожі експлуатаційні властивості, за винятком температурної стійкості. Поліпропілен здатний регулярно відводити рідкі стоки температурою 90 ° С, ПВХ до такого високотемпературного режиму не пристосований.
Особливості внутрішніх каналізаційних труб
  • Внутрішня поверхня гладка, тому на ній не з'являються мінеральні відкладення. На відміну від чавунного трубопроводу пластикові канали засмічуються рідко.
  • Невелика вага істотно спрощує монтаж.
  • Низька теплопровідність. Навіть при проходженні по стоку гарячої води на його поверхні не буде з'являтися конденсат.
  • Рідкі відходи проходять по пластикових трубах для внутрішньої каналізації практично безшумно.
  • При контакті зі стічними водами, які містять залишки миючих засобів, полімерні матеріали не вступають в хімічну реакцію, не виділяють шкідливих речовин або неприємних запахів.
  • Поліпропіленові та ПВХ канали не схильні до корозії, гниття або деформацій, тому термін їх служби складає 50-100 років.
наш асортимент
У каталозі магазина ТЕПЛОМАРКЕТ представлені труби з поліпропілену і ПВХ для монтажу водовідведення. Ми пропонуємо поліпропіленові канали різного діаметру, армовані скловолокном або алюмінієм.
Для з'єднання труб внутрішньої каналізації в нашому магазині можна купити фітинги. Фасонні частини розрізняються діаметром і конфігурацією. Розмір елементів буде залежати від товщини трубопроводу. Форма фітингової системи залежить від того, які частини водовідведення і під яким кутом треба з'єднати.
У нашому каталозі є муфти, трійники, перехідники, муфтовий обвід і інші різновиди фітингів.
Стандартний спосіб з'єднання внутрішніх каналізаційних труб за допомогою фітингів - зварений. Кріплення виконується за допомогою спеціального паяльника, розігрітого до температури 260 ° С.
У магазині ТЕПЛОМАРКЕТ можна купити трубопровід і фасонні частини для монтажу каналізаційної системи. У нашому каталозі представлені тільки якісні сертифіковані комплектуючі. Ви можете замовити товари вітчизняних виробників або зарубіжних брендів.
Також ми надаємо широкий спектр послуг з проектування та встановлення водовідводів. Просто зателефонуйте нам за вказаним номером телефону, і ми розрахуємо кошторис по вашому об'єкту.
Якщо вам потрібна лише допомога у виборі відповідного трубопроводу і фітингів, також телефонуйте! Ми з радістю допоможемо вибрати необхідне вам обладнання.