Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Зворотній осмос

Фильтр обратного осмоса Aquafilter RX-AFRO3-AQ
0
Код товару: Aquafilter RX-AFRO3-AQ
1 608.91 грн.
Фильтр обратного осмоса Aquafilter RX-AFRO3-AQ-ECO
0
Код товару: Aquafilter RX-AFRO3-AQ-ECO
1 435.64 грн.
Зворотній осмос
Фільтр зворотного осмосу призначений для п'ятиступінчастою очищення води з затримкою великих частинок, хлорорганічних сполук, активних елементів і газів. Після проходження фільтраційної системи вода втрачає жорсткість, а її склад стає практично таким же, як у дистильованої.

Принцип роботи

Механізм фільтрації заснований на процесах зворотного осмосу. Водяний потік під високим тиском проходить через обратноосмотічеськую мембрану, яка пропускає лише молекули H2О і гази.

Очисні пристрої цього типу працюють тільки при рівні тиску в трубопроводі 3-6 атм. Перед їх монтажем необхідно обов'язково виміряти тиск в трубах. При високих показниках потрібно попередньо встановити понижуючий редуктор, при низьких - нагнітаючу помпу.

Поетапна очищення системою зворотного осмосу з п'ятьма діафрагмами:
  • Механічна. Видаляє найбільші частки, розмір яких перевищує 5 мікрон.
  • Попередня вугільна. Необхідна для видалення органічних сполук з хлором.
  • Брикетований вугілля. Використовується для затримки активних елементів.
  • Зворотньоосмотична - головна комплектує очисного пристрою, яка здатна затримати 99% часток. Пропускає напівпроникна мембрана тільки молекули H2O і газоподібні речовини.
  • Вугільна постфільтрація. Призначена для усунення газів і коригування рівня рН.
Перші три фільтра, які встановлюються перед напівпроникною діафрагмою необхідні для попереднього очищення. Вони видаляють великі домішки і тим самим продовжують термін експлуатації основної мембрани, так як її довговічність прямо залежить від якості води.

Всі п'ять фільтраційних елементів обов'язкові. Вони присутні у всіх обратноосмотічеськіх апаратах. Додатково пристрій може комплектуватися биокерамическим картриджем, який знезаражують рідина за допомогою інфрачервоного випромінювання, мінералізатором, УФ-лампою і накопичувальним баком. Для ряду систем ці комплектуючі можна встановити окремо. Деякі виробники пропонують все обладнання в уже готовому комплексі.

Фільтр зі зворотним осмосом можна використовувати не тільки для очищення питної води, але і в акваріумістики. Зворотньоосмотичні установки дають високу ступінь очищення, тому для акваріумів вони підходять ідеально.

Фільтраційним устаткуванням за доступною ціною

У каталозі магазина ТеполМаркет представлені якісні очисні системи для водопроводу. Ми пропонуємо тільки оригінальні сертифіковані пристрої вітчизняних і зарубіжних виробників. На всі представлені в каталозі товари ми даємо гарантію.

Якщо ви не можете самостійно підібрати водоочисну апаратуру, яка буде відповідати вашим вимогам, звертайтеся. Наші фахівці завжди готові допомогти вам!