Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Комплектуючі для монтажу

Комплектуючі для монтажу
Одна з причин такої високої популярності електричних теплих підлог - можливість самостійного монтажу без залучення фахівців. Щоб правильно виконати установку опалювального обладнання, крім самого кабелю, електричного мату або інфрачервоної плівки потрібно придбати комплектуючі для теплої підлоги. Ви можете купувати необхідні інструменти і витратні матеріали окремо або в уже укомплектованому наборі.
Комплекти для кабельних і інфрачервоних систем опалення

Матеріали для теплої підлоги для різних опалювальних приладів розрізняються. Для укладання ІК плівки потрібно:

  • Сполучні кліпси - крокодили або люверси, які використовуються для підключення живлячої електрокабелю до плівкового основи.
  • Бітумна ізоляція, яка використовується в місцях з'єднання електропроводи і сполучної кліпси.
  • Терморегулятор. Це може бути механічний, електронний або програмований сенсорний прилад, необхідний для підтримки температури в заданому режимі. Сучасні програмовані моделі дають можливість встановлювати різні режими роботи.
  • Прес для обтиску контактів. Цей інструмент не завжди надається в наборі комплектуючих теплої підлоги, тому в більшості випадків його необхідно купувати окремо.
Для укладання кабелю використовується спеціальна металева стрічка, на поверхні якої є спеціальні скоби для фіксації дроти. Сама стрічка кріпиться до підлоги саморізами, цвяхами або іншими зручними для вас кріпильними елементами. Монтажне підставу не тільки спрощує фіксацію дроти, а й забезпечує дотримання однакової ширини кроку.
Ще один важливий комплектує матеріал для теплої підлоги - теплоізоляційна або тепловідбивна мембрана, яка укладається безпосередньо під обігріваючу систему. Завдяки шару теплоізоляції ваш кабель або ІК плівка не будуть обігрівати стелю сусідів, а потік тепла буде спрямований виключно на приміщення.
Якісні монтажні комплекти за доступною ціною
У каталозі магазина ТЕПЛОМАРКЕТ представлений широкий вибір інструментів, витратних матеріалів та укомплектованих наборів для монтажу теплового обладнання. У нас є товари вітчизняних і зарубіжних виробників різних цінових категорій. Ми пропонуємо тільки оригінальну сертифіковану продукцію.
У нас можна не тільки купити комплектуючі для теплої підлоги, але і замовити проектування, встановлення та сервісне обслуговування систем опалення. Ми працюємо з будь-якими опалювальними приладами. Телефонуйте, щоб докладніше дізнатися про наші послуги.