Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Захист від цвілі

Захист від цвілі
Кімнати з високою вологістю і поганою вентиляцією часто стають мішенню для цвілевих суперечка. Якщо ви помітили чорні крапки і плями на плитці або штукатурці, білі ділянки на шпалерах або деревині, значить настав час купувати спеціалізовані засоби для видалення цвілі. Вибір складу буде прямо залежати від виду грибка і типу поверхні.
Різновиди засобів проти цвілі
Якщо грибок уже з'явився на стіні, підлозі, стелі або ж на сантехніці, не варто експериментувати з народними засобами. На просторах інтернету дуже багато рецептів з лимонною кислотою, содою або оцтом. Але такі заходи не будуть ефективними. Це все одно, що просто стерти чорний або синій наліт вологою губкою - вже через 2-3 тижні вона щосили зацвіте на стіні повторно.
Для ефективного видалення грибка варто вибирати професійні склади антіплесень. Вони не просто видаляють пліснявий наліт з поверхні, але і справляються з його основною причиною - шкідливими спорами.
Залежно від механізму дії спеціалізовані склади діляться на два типи:
  • Прямі засоби для видалення цвілі. Використовуються для безпосереднього знищення суперечка, які вже розсіялися на поверхні. Препарати цієї категорії продаються у вигляді спреїв, гелів і рідин. Вибір тієї чи іншої консистенції буде залежати виключно від ваших уподобань.
  • Фінішні або профілактичні. До цієї категорії відносяться грунтовки і лакофарбові матеріали з антисептичними властивостями, які наносяться безпосередньо після видалення цвілі або ж на етапі ремонтних робіт.
Різна антіплесень для стін має різний спектр дії. Штамів цвілевих грибів багато, тому її прийнято класифікувати за кольором. Якщо препарат не відноситься до універсальних, на упаковці обов'язково має бути зазначено, для якого типу грибка він призначений. Другий момент, який обов'язково потрібно враховувати - тип поверхні. Для плитки, штукатурки і дерева використовуються різні склади.
Захист від цвілі за доступною ціною
У нашому інтернет-магазині можна замовити ефективні засоби для боротьби з пліснявими грибами. У нас є препарати прямої дії і профілактичні склади. Не знаєте який препарат вибрати? Тоді телефонуйте нам вказаним номером телефону, і наші консультанти допоможуть підібрати антіплесень для вашого приміщення. У неробочий час залишайте онлайн заявки на сайті, і ми самі зателефонуємо вам.