Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Канальні кондиціонери

Канальні кондиціонери

У житлових і офісних приміщеннях швидке охолодження повітря забезпечують канальні кондиціонери. Вони могутніше і естетичніше в інтер'єрі, ніж настінні спліт-системи. Їх складніше проектувати через прихованого монтажу блоків. У приміщенні залишаються видно решітки і дифузори, необхідні для руху повітряного потоку. 1 зовнішній блок підключається до 1-6 внутрішнім, які з'єднані трубопроводом. Систему складають так, щоб вентилятор кожного блоку зміг долати опір прямого і Г-образного воздуховода.

Який вибрати кондиціонер канального типу ?

Внутрішня система встановлюється між стелею і фальш-стелею. Повітроводи несуть тепле повітря до охолоджувача і пропускають його назад в приміщення. Потік проходить крізь витяжні і припливні решітки. Вся внутрішня система поза поле зору. Вона не псує інтер'єр, але вимагає більше місця для облаштування стелі підшивання.

Ціна канального кондиціонера залежить від напору вентилятора, використовуваної електронних схем і додаткових опцій. Кондиціонери бувають з низьким напором - до 50 Па, середнім - до 150 Па і високим - до 300 Па. Аеродинамічний опір підключених повітропроводів впливає на швидкість проходження повітря у напрямку до внутрішнього блоку і від нього.

Кондиціонери з електричною схемою on / off працюють на одній потужності, а по досягненню заданої температури повітря відключаються. З інверторним типом пристрою працюють постійно, знижуючи потужністю теплового насоса. Вони не так часто відключаються, економлять витрати на електрику до 30%, продовжують термін служби компресора, але коштують дорожче.

переваги:

• Рівномірно розподіляють повітря в одному і кількох приміщеннях.
• Ні протягів через повільного руху повітря і необмеженого розміру розподільного отвори, через яке подається потік.
• Інтер'єр залишається незмінним завдяки прихованій внутрішній системі.
• Доступно розміщення внутрішнього блоку в обслуговується і технічному приміщенні.
• Чи не видають багато шуму, якщо правильно спроектована система повітроводів.

Монтаж канальних кондиціонерів на 40% дорожче настінних через розгалужених повітропроводів. Їх встановлюють на етапі капітального ремонту або будівництва.

Купити канальний кондиціонер з системою фільтрації, зволожувачем або рекуператором

Виробники оснащують кондиціонери додатковими функціями, які покращують якість повітря всередині приміщення. Залежно від комплектації вони можуть видаляти велике сміття, шерсть домашніх тварин, пил, квітковий пилок і найдрібніші алергени. У них може бути вбудований зволожувач, іонізатор, ультрафіолетова лампа, фільтри грубого і тонкого очищення, адсорбуючі та фотокаталітичні фільтри.

При кожному провітрюванні надходить вуличне повітря з вихлопними газами, сторонніми домішками і сміттям. Якщо всередині встановлені зволожувачі та очищувачі, їх доведеться включати після кожного відкриття вікон. Функція підмішування повітря дозволяє не провітрювати приміщення. Якщо купити канальний кондиціонер в Україні з рекуперацією повітря, в охолоджуване приміщення буде надходити свіже повітря з вулиці. В середньому зовнішній потік займає 8-15% від загального обсягу, що проходить по системі охолодження. У деяких моделях його кількість можна регулювати, короткочасно збільшивши потік з 15 до 30%. Він проходить через повітропровід в стіні, який автоматично перекриває електромагнітний клапан.

Канальні кондиціонери від імпортних виробників в ТЕПЛОМАРКЕТ

Продаж канальних кондиціонерів можлива по всіх містах України. Підбираємо кліматичну техніку для квартир і будинків, багатоповерхових котеджів, торгових площ та офісних будівель. Враховуємо загальну обслуговується площа, кількість окремих приміщень і необхідну холодопродуктивність. Рекомендуємо зробити теплової розрахунок перед тим, як замовляти кліматичну техніку. Детальніше про кондиціонери можна дізнатися за номером (099) 00-99-655.