Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Паливні брикети

Топливные брикеты Нестро (биг бен 1000 кг)
0
Код товару: Нестро 1000 кг
1 795.00 грн.
Топливные брикеты Нестро (мешок 30 кг)
0
Код товару: Нестро 30 кг
57.00 грн.
Топливные брикеты Нестро (термоупаковка 5 кг)
0
Код товару: Нестро 5 кг
30.00 грн.
Паливні брикети

Паливні брикети є інноваційне сировину, що застосовується для твердопаливних котлів, печей та іншого обладнання подібного типу. Паливо набуло великої популярності серед покупців. Купити паливні брикети варто тим, хто бажає знизити час, необхідний для обігріву приміщення будь-якого розміру, мають правильною формою і однаковим розміром.

склад брикетів

Для виготовлення паливних брикетів використовують тирсу, лушпиння рису, гречки або насіння. У деяких варіантах можливе використання соломи або торфу. Клей відсутня в складі брикетів, що робить паливо нешкідливим для здоров'я людини. Форма і щільна структура досягаються за рахунок сильного спрессовиванія пального сировини і сушки готового виробу.

переваги брикетів

Ціна на паливні брикети оптимальна для вітчизняного покупця, особливо якщо врахувати, що вони мають масу переваг. Властивостями, якими володіють брикети, може похвалитися не кожен тип палива:

  • Температура горіння брикетів досить висока. У зв'язку з цим у такого палива велика тепловіддача. Це легко пояснити низькою вологістю і високою щільністю брикетів, які гарантують успіх і продуктивність матеріалу.
  • Брикети не займають багато місця, тому їх транспортування обійдеться дешевше доставки іншої сировини.
  • Тривалість їх горіння більше, ніж у іншого палива.

Купити паливні брикети в Україні Ви зможете трьох типів, які відрізняються формою. Вид брикету впливає лише на його щільність, але ніяк не змінює його технічні властивості. Експерти рекомендують при покупці віддавати перевагу брикетам з тирси натурального дерева. Паливо такого типу є найкращою імітацією дерева і менше забруднюють димохід. Висока щільність означає більшу тривалість рівномірного горіння брикету.

Якість палива залежить від сировини, що використовується для його створення, умов виготовлення та зберігання брикетів.

Експерти знаходять паливні брикети альтернативним способом для обігріву приміщень будь-якого розміру: від приватних будинків до виробничих підприємств.

Паливні брикети купити в Дніпропетровську Ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. Команда наших співробітників надає покупцям брикети всіх трьох типів, виготовлених з кращих матеріалів. Сировина, що входить до складу палива, порадує Вас своєю теплопровідністю і ефективністю.