Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Акумулятори

Аккумулятор Ventura GPL 12-100
0
Код товару: Ventura GPL 12-100
4 663.21 грн.
Аккумуляторная батарея Leoch DJM 12100
0
Код товару: Leoch DJM 12100
6 188.12 грн.
Аккумуляторная батарея Leoch DJM 1245
0
Код товару: Leoch DJM 1245
2 970.30 грн.
Аккумуляторная батарея Leoch DJM 1265
0
Код товару: Leoch DJM 1265
4 702.97 грн.
Аккумуляторная батарея Leoch DJM 1275
0
Код товару: Leoch DJM 1275
4 950.50 грн.
Акумуляторна батарея - автономне джерело постійного електричного струму. Механізм її роботи заснований на циклічному перетворенні хімічної енергії в електричну. Саме циклічність і оборотність цих реакцій дозволяє багаторазово заряджати і розряджати джерело живлення.
Конструктивно всі акумулятори розрізняються за характером робочих частин, щільності наповнювача, наявності та конфігурації допоміжних елементів для електроліту. Корпус пристроїв може бути герметично закритим або відкритим.

Типи акумуляторних батарей в залежності від робочої частини

Матеріал електродів і наповнювача (електроліту) безпосередньо впливає на швидкість заряду, на характеристики струму на виході, а також на термін служби самого акумулятора. Найчастіше застосовуються прилади трьох видів.
  • Свинцево-кислотні. Під час перетворення хімічної енергії в електричний струм виділяються токсичні сполуки, тому в більшості випадків пристрої цього типу герметичні. Відкриті прилади також застосовуються, але використовувати їх можна тільки поза приміщеннями. Зберігати АКБ батареї потрібно лише в зарядженому стані. Основний недолік моделей цього різновиду - чутливість до температури навколишнього середовища і необхідність періодичного технічного обслуговування. Устаткування широко використовується для комплектації автомобілів, електронавантажувачів.
  • Літій-іонні. Зарядні пристрої оснащені електросхемою, яка запобігає перегріванню та підвищення заряду. До переваг варто віднести високий обсяг, можливість зберігання з рівнем заряду 40-70% і низький рівень саморозряду. Ємність зарядний обладнання втрачає дуже повільно, тому у нього довгий термін служби. Ці моделі широко застосовуються в електроніці, системах накопичення енергії, в сучасних гаджетах і аксесуарах.
  • АКБ батарея на основі нікелю. Позначення на корпусі Ni-MH говорить про підвищеної ємності і дуже низькому саморозряд. Основна сфера використання - гальванічні елементи і електротранспорт кошти.
Якісні акумуляторні батареї в інтернет-магазині Харкова
У каталозі магазина ТЕПЛОМАРКЕТ представлений широкий вибір АКБ різних типів. Автономні джерела живлення розрізняються не тільки характером робочих елементів, але і ємністю. У нас є моделі і на 45 Ач, і на 100 Ач.

Серед наших товарів можна підібрати акумулятори для стаціонарних і мобільних приладів. У нас є зарядні пристрої, що працюють в циклічному і буферному режимі.

Вам потрібна допомога у виборі відповідного обладнання? Тоді телефонуйте! Наш консультант з радістю допоможе вибрати відповідний всім вашим вимогам джерело живлення. У нас можна зробити замовлення з доставкою на вашу адресу.