Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Автоматика

Автоматика
Автоматика насосної станції - це обов'язкова конструктивна частина системи. Автоматичний механізм повністю контролює включення і відключення робочої частини конструкції. До складу електронного «мозку» насоса входить реле і силова частина. Функціональніша можливості автоматики різні. Для домашніх насосів середньої потужності використовуються найпростіші моделі. Складні блоки розширеного функціоналу встановлюються на спеціалізованому обладнанні: складні системи з декількома насосами або пристрої для управління зануреними помпами.
Автоматика насосної станції представлена трьома категоріями:
  • I покоління - мають мінімальний набір сенсорів. Основний функціонал спрямований на захист насосного обладнання від поломок при відсутності води в джерелі або при істотному підвищенні тиску в накопичувальному баці.
  • II покоління має більш широкий функціонал. Сенсори встановлюються на всіх елементах водопровідної системи. Електроніка дозволяє контролювати стан всієї магістралі.
  • III покоління - це найскладніші системи з максимальним набором функцій. Електроніка цього типу не тільки захищає насосну систему і трубопровід від пошкоджень, а й дає можливість управляти потужністю двигуна. Якщо в стандартних конструкціях помпа працює на максимальних обертах і споживає невиправдано велика кількість електроенергії, то автоматика третього покоління дає можливість раціонально використовувати насос, в залежності від потреб.
Вибирати автоматику потрібно не тільки за функціональними можливостями, а й за типом насосного обладнання. Необхідно враховувати, що для заглибних і поверхневих насосних установок використовуються автоматичні механізми різних типів. Значення також має вигляд труб, з яких прокладена магістраль.
Купити автоматику для насосної станції в Харкові можна в магазині ТЕПЛОМАРКЕТ.
Ми пропонуємо:
Оригінальна сертифіковане обладнання від українських торгових марок і зарубіжних брендів.
  • Якісні автоматичні механізми бюджетного класу з мінімальним набором опцій і складних систем з розширеним функціоналом.
  • Допомога у виборі відповідного обладнання для вашої насосної станції.
  • Професійний монтаж автоматичних механізмів на вашому об'єкті.
Замовити автоматизовані насосні станції в нашому магазині можна онлайн, залишивши заявку на зворотний дзвінок або самостійно зв'язавшись з нами за допомогою одного номеру телефону, вказаному на сайті.