Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Печі, каміни, булерьян, тандири

 Булерян.k.2000
0
Код товару: Булерян.k.2000
67 759.00 грн.
Піч булерян. Призначена для опалення виробничих приміщень, СТО, складських приміщень. Тіло буржуйки обвито трубами діаметром 89мм. Товщина стінки 4мм. Дно печі виготовлено зі сталі товщиною 8мм. В печі дві двері. Для зручності завантажуввання великих..
B.kam.450
0
Код товару: B.kam.450
9 569.00 грн.
Піч булерян. Призначена для опалення, приватних будинків не великої площі, до 230м3. Піч має конфорку для приготування їжі. Завдяки трубам, які розташовані по обидва боки печі, проходить циркуляція повітря. Тривалість горіння печі залежить від волого..
Булерян B.K.00
0
Код товару: Булерян B.K.00
13 679.00 грн.
Піч булерян. Призначена для опалення житлових прищень. Тіло буржуйки обвите трубами діаметром 57мм. Товщина стінки 4мм. Великий люк завантажувальний 330мм. У низу під дверцятами розташований совок, який застерігає від попадання золі на підлогу. Труби..
Булерян B.k.00.P
0
Код товару: Булерян B.K.00
14 199.00 грн.
Піч булерян. Призначена для опалення житлових пріщень. Тіло буржуйки обвито трубами діаметром 57мм. Товщина стінки 4мм. Великий загрузочний люк 330мм. Поверхня для приготування їжі. Піч по бокам захищена кожухом, що дозволяе розташовувати її неподалі..
Булерян B.k.180
0
Код товару: Булерян B.k.180
11 029.00 грн.
Піч булерян. Призначена для опалення літніх кухонь, гаражів,дачних будинків. Піч має конфорку для приготування їжі. Завдяки кожухам, які розташовані по обидва боки печі, проходить циркуляція повітря. Тривалість горіння печі залежить від вологості дро..
Булерян B.k.200
0
Код товару: Булерян B.k.180
15 749.00 грн.
Піч булерян. Призначена для опалення, гаражів, СТО, приватних будинків, магазинів, складських приміщень. Піч має конфорку для приготування їжі. Завдяки підвійному корпусу, через труби які розташовані знизу, піч підтягує холодне повітря, яке прогріває..
Булерян B.k.400
0
Код товару: Булерян B.k.400
20 629.00 грн.
Піч булерян. Призначена для опалення, гаражів, СТО, приватних будинків, магазинів, складських приміщень. Піч має конфорку для приготування їжі. Завдяки подвійному корпусу, через труби які розташовані знизу, піч підтягує холодне повітря, яке прогріває..
Булерян B.K.800
0
Код товару: Булерян B.K.800
33 100.00 грн.
Піч булерян. Призначена для опалення виробничих приміщень, СТО, магазинів, складських приміщень. Піч має конфорку для приготування їжі. Завдяки подвійному корпусу, через труби, які розташовані знизу, піч підтягує холодне повітря, яке прогрівається та..
Булерян B.s.р 01
0
Код товару: Булерян B.s.р 01
24 019.00 грн.
Піч булерян. Призначена для опалення, приватних будинків не великої площі, до 430м3. Піч має конфорку для приготування їжі. Завдяки трубам, які розташовані по обидва боки печі, проходить циркуляція повітря. Тривалість горіння печі залежить від волого..
Булерян B.s.р.90
0
Код товару: Булерян B.s.р.90
11 859.00 грн.
Піч булерян. Призначена для опалення приватних будинків невеликої площі, до 100м3. Піч має конфорку для приготування їжі. Завдяки трубам, які розташовані по обидва боки печі, проходить циркуляція повітря. Тривалість горіння печі залежить від вологост..
Булерян B.s.р.mini
0
Код товару: Булерян B.s.р.mini
16 889.00 грн.
Печь булерян. Предназначена для отопления частных домов не большой площади до 130м3. Печь имеет конфорку для приготовления пищи. Благодаря трубам, расположенным с обеих сторон печи, проходит циркуляция воздуха. Продолжительность горения печи зависит ..
Булерян B.s.р.mini
0
Код товару: Булерян B.s.р 00
19 199.00 грн.
Піч булерян. Призначена для опалення, приватних будинків не великої площі, до 230м3. Піч має конфорку для приготування їжі. Завдяки трубам, які розташовані по обидва боки печі, проходить циркуляція повітря. Тривалість горіння печі залежить від волого..
Буржуйка B.K.75
0
Код товару: Буржуйка B.K.75
6 519.00 грн.
Піч буржуйка УНІВЕРСАЛЬНА. Призначена для опалення, літніх кухонь, гаражів, невеликих дачних будинків. Піч має конфорку для приготування їжі.  Виконана з якісного листового металу та професійними зварювальниками. Форма печі(КРУГЛА),завдяки суціл..
Буржуйка B.K.Himaсrs
0
Код товару: B.K.Himaсrs
5 039.00 грн.
Піч буржуйка.Призначена для опалення, літніх кухонь, гаражів, невеликих дачних будинків. Піч має конфорку для приготування їжі.  Виконана з якісного листового металу та професійними зварювальниками. Форма печі(КРУГЛА),завдяки суцільному ребру жо..
Буржуйка B.k.l.100
0
Код товару: Буржуйка B.k.l.100
13 409.00 грн.
Піч буржуйка. Призначена для опалення, альтанок, великих кімнат, невеликих дачних будинків. Також піч встановлюють на відкритому ганку. Піч має конфорку для приготування їжі.  Виконана з якісного листового металу та професійними зварювальниками...
Буржуйка B.K.L.50
0
Код товару: Буржуйка B.K.L.50
8 339.00 грн.
Піч буржуйка. Призначена для опалення, альтанок, великих кімнат, невеликих дачних будинків. Також піч встановлюють на відкритому ганку. Піч має конфорку для приготування їжі.  Виконана з якісного листового металу та професійними зварювальниками...
Буржуйка B.K.L.50
0
Код товару: Булерян B.K.120
8 519.00 грн.
Піч булерян. Призначена для опалення, літніх кухонь, гаражів,дачних будинків. Піч має конфорку для приготування їжі. Завдяки кожухам, які розташовані по обидва боки печі, проходить циркуляція повітря. Тривалість горіння печі залежить від вологості др..
Буржуйка твердопаливна Данко-ТТ 10 кВт
0
Код товару: ТТ 10 кВт
9 738.00 грн.
Теплогенератори твердопаливні («буржуйки») “Данко-ТТ” призначені для повітряного опалення приміщень. Теплогенератори можуть бути оснащені чавунною конфоркою для приготування їжі (з буквою «К») та оглядовим вікном в дверках (з буквою «В»).  ..
Буржуйка твердопаливна Данко-ТТ 6 кВт
0
Код товару: ТТ 6кВт
8 260.00 грн.
Теплогенератори твердопаливні («буржуйки») “Данко-ТТ” призначені для повітряного опалення приміщень. Теплогенератори можуть бути оснащені чавунною конфоркою для приготування їжі (з буквою «К») та оглядовим вікном в дверках (з буквою «В»).ОСОБЕНОСТИОс..
Камин Росс Агат КП - 12 - С
0
Код товару: Агат КП - 12 - С
0.00 грн.
Камин Росс Аметист КОТВ -10 - С - 1
0
Код товару: Аметист КОТВ -10 - С - 1
0.00 грн.
Камин Росс Аметист КП-7
0
Код товару: Аметист КП-7
0.00 грн.
Камин-плита (буржуйка) Росс КО - 20 - С
0
Код товару: КО - 20 - С
0.00 грн.
Камин-плита (буржуйка) Росс КО - 24 - С
0
Код товару: КО - 24 - С
0.00 грн.
Печі, каміни, булерьян, тандири

У зв'язку з особливостями поза межами міста не у всіх будинках можлива установка традиційного газового або водяного опалення. Виходом для домовласників в цьому випадку стають печі буллерьяна, що дозволяють швидко прогріти і висушити приміщення.

Головною особливістю і разом з тим зручністю для користувача є принцип функціонування печі, заснований на використанні природних деревних матеріалів: дров, тирси, спеціальних брикетів, кори. Незважаючи на простоту роботи усучасненій «буржуйки», її ефективність в побуті досить висока і особливо доречна, де неможливе підключення альтернативних джерел тепла. Крім того, відсутність необхідності в доливці рідкого теплоносія, зливі води і в інших супутніх організації індивідуального опалення роботах робить використання буллерьянов ще більш легким і зручним в заміських умовах відпочинку і проживання.

Затишне тепло Вашого будинку

Потріскування згорають полін і яскраві вогняні язики полум'я за склом печі створюють неповторний затишок і теплу атмосферу в домі. Та й сам агрегат досить естетичний в своєму зовнішньому виконанні. Працюючи тільки на твердому природному паливі, такі печі не завдають шкоди довкіллю, що внесе свою лепту в автентичне оформлення заміського будиночка. І якщо інший варіант опалення Вам не підходить, неодмінно зупините свій вибір на одній з представлених в нашому асортименті моделей. Кваліфіковані співробітники нашого магазину підберуть найбільш відповідний під Ваші вимоги варіант печі, яка забезпечить економічну витрату палива і при цьому високу ефективність обігріву приміщень різної квадратури.

У нас Ви можете купити буллерьяна різних конфігурацій, які відрізняють належну якість, прекрасний дизайн і гранично демократичні розцінки.