Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Ємність для води поліетилен

Ємність для води поліетилен
Пластикові ємності для води виготовляються з якісного харчового поліетилену. Матеріал в процесі експлуатації не виділяє неприємних запахів або шкідливих речовин, тому резервуари можна використовувати для постійного зберігання запасів.
Продукція виготовляється за безшовною технологією ротаційної формовки. Цей метод виробництва має на увазі створення міцних граматичних виробів з мінімальною товщиною стінок.
Пластикові баки для води універсальні. Їх можна використовувати для поливу на дачній ділянці, для збору опадів, в якості резерву для питної води. Вони міцні, їх стінки витримують великий тиск. За рахунок цього при необхідності тару можна пристосувати для зберігання сипучих матеріалів.
Типи пластикових ємностей для води
Всі резервуари розрізняються по місткості, конфігурації і товщині стінок. Залежно від способу установки відрізняються горизонтальній або вертикальній орієнтацією. Крім традиційної циліндричної форми можуть бути квадратними або кубічними.
Стінки одно-, дво- або тришарові. Кількість шарів безпосередньо впливає на щільність і ступінь прозорості пластика.
Головні переваги поліетиленової тари:
  • Невелика вага і мобільність. Вона легка, тому її набагато зручніше і простіше переносити, ніж металеву.
  • Стійкість до корозії і гниття. Тривалий контакт з рідиною завдає пластику шкоди. В середньому термін служби поліетиленових виробів становить більше 50 років.
  • Механічні дії і агресивна дія навколишнього середовища не впливають на експлуатаційні властивості поліетилену.
  • Стійкість до низьких температур. Пластик не боїться морозу, тому його не обов'язково ховати на час зимових холодів.
  • При необхідності бак для води з пластика можна закопувати під землю.
  • Поліетилен не вступає в реакції з хімічними речовинами. Вода в такій тарі довго залишається свіжою, не вбирає ніяких запахів і не покривається пліснявою.
Використовувати пластикові ємності можна для питної води на дачних ділянках і в приватних домоволодіннях, в яких спостерігаються перебої з водним ресурсом.
Тару з поліетилену можна застосовувати для поливу городніх або садових ділянок. Еврокуб, встановлений під водостічної трубою, може виконувати роль резервуара для збору опадів.
наш асортимент
У магазині ТЕПЛОМАРКЕТ можна купити ємність для технічної або питної води за доступною ціною. У нас є вироби різного об'єму: від великих баків, до бідонів середніх розмірів і невеликих бутлів. Всі вони виготовлені з безпечного харчового пластику, який не впливає на якість продукту, що зберігається в ньому.