Ванна кімната передбачає наявність сантехнічного обладнання, а також в ній має бути присутній душовий гарнітур . Він складається з лійки, шланга і штанги, виготовлених з алюмінію або нержавіючої сталі з хромованим або матовим покриттям. Він подає і рівномірно розподіляє воду, але не регулює її температуру і натиск, як душові системи зі змішувачем і термостатом. При виборі гарнітура для душа враховують габарити санвузла, зростання мешканців, розміри комплектуючих і їх можливості, додаткові аксесуари. У продажу моделі з поличками для мила та інших засобів для гігієни.
Поради щодо вибору
Душовий гарнітур купити можна на стадії ремонту ванної кімнати і по завершенню робіт. Штанга кріпиться безпосередньо до стіни, а шланг підключається до змішувача, що продається окремо.
Параметри вибору гарнітура для душа
• Діаметр і форму лійки. Вона буває круглої, овальної, квадратної і прямокутної. Чим більше її діаметр, тим краще повинен бути натиск. Якщо в будинку низький тиск води, струмки зливаються в один потік незалежно від форми і розміру лійки. Якщо вона широка, то охопить більшу площу за менший час і скоротить водоспоживання.
• Кількість, форму отворів і наявність дюз. Водний потік розтинають на дрібні краплі безліччю отворів на лійці. У них можуть бути вставлені гумові трубочки - дюзи. Вони запобігають закупорку отворів вапняним нальотом і при слабкому напорі поділяють воду на дрібні струмки. Отвори бувають круглої або зіркоподібною форми.
• Довжина шланга. Стандартний розмір - 1,5 м. Для зручності випускають шланги довжиною 1,75 м або 2 м.
• Штанга з тримачем для лійки. Вона призначена для фіксації та регулювання душа. Якщо штанга щільно прилягає до стіни, то держатель знаходиться в похилому положенні. Він дозволяє регулювати розташування душа, тим самим звільняючи руки під час водних процедур. Довжина штанги буває 0,6 м, 0,9 м або 1,5 м.
На душові гарнітури ціна різна через наявність додаткових аксесуарів, кількості робочих режимів і додаткових функцій.
Наприклад, німецька компанія GROHE оснащує сантехніку для душа технологією EcoJoy, що дозволяє економити на воді. В середньому витрата скорочується на 40%, а якість напору не погіршується. «Розумна» сантехніка обмежує водоспоживання, скорочуючи потік до 9,5 л в хвилину. Моделі з функцією DreamSpray рівномірно розподіляють водний потік через всі форсунки, дозволяючи охоплювати набагато більшу площу, ніж аналоги.
Як доглядати за душовим гарнітуром?
Не використовуйте сухі чистячі засоби, щоб абразивні частки не подряпали хромовану поверхню. Мийте штангу і шлаг мильним розчином або рідким миючим, витираючи їх насухо серветкою з мікрофібри. Лійку мийте з двох сторін. Якщо хочете купити душову гарнітуру GROHE, яку найлегше мити, вибирайте моделі із позначкою SpeedClean. Отвори її лійки закриті силіконовими дюзами, запобігають утворенню накипу. Душовою диск не доведеться відтирати, як в інших моделях. Досить витерти його тканиною і сполоснути водою.
Чому вигідно замовляти в інтернет-магазині ТЕПЛОМАРКЕТ?
• отримуємо сантехніку з заводів виробника;
• пропонуємо сертифікований товар;
• надаємо гарантію до 36 місяців в залежності від товару.
На сайті можна купити всю необхідну сантехніку для ванної кімнати преміум-класу за доступною ціною.