В категорії немає товарів
ПродовжитиВелику групу кліматичної техніки середньої потужності представляють напівпромислові кондиціонери . Вони продуктивніше, ніж побутові, але менш ефективні, ніж промислові. Їх вигідніше купувати з урахуванням ціни і якості обслуговування житлових і комерційних об'єктів площею від 50 до 250 м2. Вони дорожчі за звичайні спліт-систем і складніше в установці, але практичніше в роботі. Недоцільно ставити побутові спліт-системи на великих об'єктах, втрачаючи в якості повітря. При порівняно невеликій переплати вони забезпечать рівномірне охолодження приміщення.
Які можна купити напівпромислові кондиціонери ?
Торгові комплекси, кафе, ресторани і офіси - основні об'єкти, які оснащують напівпромисловими кондиціонерами. Призначення будівель не визначає їх сферу використання. Кондиціонери можна встановлювати в малоповерхових будинках і багатокімнатних квартирах, якщо потрібно підтримувати мікроклімат по всій площі. В середньому потужність кліматичної техніки від 8 до 25 кВт, що достатньо для обслуговування великих приміщень. Вони підтримують температуру і вологість повітря в нормі і покращують його якість.
Кондиціонер напівпромисловий складається із зовнішнього і внутрішніх блоків. Він може очищати, осушувати, фільтрувати повітря і провітрювати приміщення в залежності від комплектації. На одній площі може бути встановлено кілька моделей. Вони бувають:
• настінні. Напівпромислові настінні кондиціонери за способом установки і дизайну схожі на побутові спліт-системи. Їх відрізняє хладопроізводітельность, ресурс роботи, довжина траси і інші параметри. Вони призначені для обслуговування приміщень площею до 70 м2. Настінні кондиціонери обмежують у виборі місця монтажу через коротку траси, що веде від внутрішнього до зовнішнього блоку. Їх вибирають, коли немає можливості встановлювати фальш-стелю під інший кліматичний комплекс чи ні необхідності в більш потужній техніці.
• канальний. Обслуговують кілька невеликих або одне великогабаритне приміщення одночасно. Вони встановлюються в підвісну стелю, за яким розміщений їх довгий і розгалужений трубопровід. Їх складно проектувати і неможливо встановити, чи не зробивши фальш-стелю і не переробивши ремонт. Висока потужність охолодження - від 25 кВт.
• Касетні. Монтуються в підвісній стелі, направляючи повітря уздовж нього в чотири сторони. Касетні кондиціонери встановлюють в приміщеннях площею до 150 м2 з стелями висотою вище 2,5 м. Їх середня холодопродуктивність досягає 14 кВт.
• колонії. Внутрішні блоки встановлюють в серверних, технічних приміщеннях, спортивних і виставкових залах, складах та інших приміщеннях. Вони створюють потужний потік холодного повітря, спрямований у стелю. Важкі кондиціонери висотою до 2 м займають багато місця. В середньому їх холодопродуктивність досягає 20 кВт при витраті повітря в 2250 м3 / год.
• Підлогово-стельовими. Універсальний вид кондиціонерів, що не вимагає капітального ремонту приміщення. Коли встановлені на стелі, вони направляють повітря горизонтально. Коли на підлозі, уздовж стіни у напрямку до стелі. Їх середня потужність досягає 10 кВт. Напольно-стельові кондиціонери встановлюють в приміщеннях будь-якого призначення площею до 100 м2.
Тип кондиціонера підбирається з урахуванням обслуговується площі, стадії готовності приміщення до експлуатації і необхідної температури повітря.
Чому вигідніше купити напівпромисловий кондиціонер ?
Якщо у вас велике приміщення або багатокімнатний об'єкт, встановлювати побутовий комплекс буде невигідно. Ціна на промисловий кондиціонер в результаті менше, ніж вартість декількох побутових спліт-систем, які встановлюють для досягнення потрібної температури повітря. Наприклад, в 4-кімнатному будинку площею 80 м2 можна встановити 1 канальний кондиціонер потужністю 8 кВт або 4 спліт-системи потужністю до 2-3 кВт. Напівпромисловий кондиціонер не зіпсує зовнішній вигляд фасаду і обійдеться майже вдвічі дешевше, ніж 4 спліт-системи. Щоб вибрати відповідну кліматичну техніку, звертайтеся до менеджера ТЕПЛОМАРКЕТ.