Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Каналізація

Канализационная установка GRUNDFOS SOLOLIFT2 WC-1 (97775314)
0
Код товару: GRUNDFOS SOLOLIFT2 WC-1
7 953.00 грн.
У магазині ТЕПЛОМАРКЕТ представлений широкий асортимент товарів для прокладання та обслуговування каналізаційної системи. У нас можна замовити все для каналізації: від трубопроводу і фітингів, до фекального насоса. Ми пропонуємо тільки сертифіковане обладнання вітчизняних та зарубіжних виробників.

Внутрішня пластикова каналізація

Водовідвідна система прокладається всередині будинку. Вона збирає воду безпосередньо від джерел: пральної машини, раковини або душа. Для монтажу трубопроводу використовуються одношарові труби невеликого діаметру. Вони можуть бути виготовлені з поліпропілену або полівінілхлориду. Поліпропіленові моделі можуть виводити рідкі відходи температурою до 90 ° С. ПВХ труби для побутового водовідведення також застосовуються.

Кріплення каналів виконується кількома способами: за допомогою паяльника, розтрубів або фітинга. Всі інструменти і комплектуючі для пластикової каналізації можна купити в нашому магазині.

Зовнішня каналізаційна система

Зовнішні труби, що відводять стоки від будівлі, експлуатуються в більш агресивних умовах. Вони піддаються тиску грунту, постійного дії вологи і дуже низьких температур.

Дво- або тришарові труби для зовнішньої каналізації виготовляються з ПВХ. Матеріал механічно міцний, стійкий до тиску і дії вологи. Він не деформується з часом, що дуже важливо, враховуючи великий діаметр трубопроводів. Також у нас можна придбати комплектуючі для облаштування зливового водовідведення, який підключається до зовнішнього стоку.

Для регулярного викачування з септика мулу і рідини у нас є спеціальні помпи:
  • Фекальний насос. Оснащений подрібнювачем, тому може використовуватися для відкачування рідини, що містить нерозчинені частинки розміром до 50 мм.
  • Дренажна помпа. Має схожу конструкцію, проте насос не обладнано подрібнювачем. Використовувати його можна тільки для рідких відходів з нерозчинених частинками розміром до 12 мм.
У нас є стаціонарні і мобільні помпи різної продуктивності.

У нашому каталозі є вся необхідна фурнітура для каналізації. У нас можна замовити будь-які інструменти, призначені для монтажу каналізаційних систем.

Якщо вам потрібна консультація, телефонуйте нам по вказаному телефону. Наш менеджер проведе необхідні розрахунки по вашому об'єкту, щоб визначити потрібну кількість і діаметр труб, які підходять типи фітингів. У нас є фасонні частини зварного і обжимного типу.
Також у нас можна замовити послуги з монтажу стічного обладнання. У зручний для вас час наші фахівці виконають установку водовідводів, дренажних або фекальних насосних станцій.