Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Касетні кондиціонери

Касетні кондиціонери

Касетні кондиціонери - кращий вибір для великого приміщення з високим або підвісною стелею. Пристрої відмінно підходять для використання в офісних, навчальних і медичних установах, торгових, розважальних і виставкових центрах, закладах громадського харчування. Один касетний кондиціонер замінює до трьох настінних. Виконуючи ті ж функції, він значно відрізняється від монтованих на стіну спліт-систем.

Ці потужні багатофункціональні пристрої значно перевершують настінні і канальні аналоги.

Кондиціонер касетного типу - основні переваги

• монтуються в простір між капітальними та підвісними стелями;
• не заважають втілювати будь-які інтер'єрні рішення в приміщенні;
• не викликають труднощів при монтажі;
• не вимагають розробки спеціального проекту прокладання шахт для вентиляції;
• не псують дизайн приміщення, так як внутрішній блок і з'єднання повністю приховані;
• володіють наднизькими шумовими показниками;
• володіють максимальною продуктивністю (від 3 до 15 кВт);
• рівномірно розподіляють повітряні потоки у всіх напрямках;
• обслуговують великі площі;
• забезпечують значний приплив збагаченого киснем повітря;
• мають тривалий термін безперебійної експлуатації.

Особливості роботи і використання касетних кондиціонерів

Якщо ви вирішили купити касетні кондиціонери , то необхідно знати якомога більше про їхні особливості і тонкощі експлуатації. Прилади досить потужні і тому відносяться до напівпромисловим пристроїв кондиціонування. Вони здатні забезпечувати комфортні умови для перебування великої кількості людей в великогабаритних приміщеннях. Більшість касетних систем підтягують з вулиці повітря, додають його в загальний потік, регулюючи температуру.

У внутрішньому блоці розташовані розподільні жалюзі, які рівномірно направляють повітря в усі чотири напрямки. Він поступово змішується, не створює струминного потоку, як настінні моделі. Фільтрами і автоматичною системою очищення можна без проблем керувати за допомогою дистанційного або проводового пульта.

Касетний кондиціонер для будинку

Якщо ви вирішили придбати касетне обладнання для великогабаритної квартири або будинку, то потрібно знати, що встановлювати його повинні тільки фахівці. Розміри внутрішнього блоку і зовнішньої декоративної панелі повністю відповідають габаритам стельових плит (60 х 60 см), тому монтаж не доставить додаткових турбот. При заміні повітряних фільтрів немає необхідності розбирати підвісна стеля, так як лицьова панель не ускладнює прямого доступу до елементів. Касетний кондиціонер практично непомітний, тому не вимагає ніяких змін в інтер'єрі приміщення. Він працює практично безшумно, швидко забезпечує оптимальну температуру.

Касетні кліматичні установки для офісних та інших видів приміщень

Касетний кондиціонер для офісу - це можливість створити для співробітників і клієнтів комфортну обстановку, яка підвищує працездатність і покращує загальну атмосферу. Кліматичне обладнання все ж викликає низький рівень шуму, тому не порушує тишу, сприяючи увазі і концентрації співробітників на робочих завданнях. Установка організовує припливну вентиляцію, постійно забезпечуючи свіже повітря, насичене киснем. Це особливо важливо, якщо в приміщенні, наприклад, в торговому або розважальному центрі мало вікон, які відкриваються для провітрювання.

Купівля касетного кондиціонуючого обладнання

Ціна касетних кондиціонерів залежить від функціональних і експлуатаційних характеристик моделі. У будь-якому випадку, покупка і установка такого устаткування обійдеться вам дешевше, ніж придбання і монтаж кількох настінних спліт-систем. Наш інтернет-магазин пропонує вам купити кондиціонер касетного типу високої якості за прийнятною ціною, без посередників. Ми пропонуємо кліматичні установки з гарантією від провідних компаній-виробників.