Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Віконні кондиціонери

Кондиционер оконный IDEA ISW-07 CR-ST6-N1
0
Код товару: ISW-07 CR-ST6-N1
4 750.66 грн.
Кондиционер оконный IDEA ISW-09 CR-ST6-N1
0
Код товару: ISW-09 CR-ST6-N1
5 065.62 грн.
Кондиционер оконный IDEA ISW-12 CR-ST6-N1
0
Код товару: ISW-12 CR-ST6-N1
6 351.71 грн.
Віконні кондиціонери

Віконний кондиціонер - це золота середина між продуктивної, але дорогою спліт системою і малоефективним вентилятором. Недороге і компактне обладнання ідеально підійде для приміщень площею менше 70 м2. Кліматичні системи залучають невисокою ціною, хорошою продуктивністю, простотою монтажу та обслуговування.

Як влаштовані віконні кондиціонери

На відміну від двохблочний спліт системи віконні моделі представлені моноблоком. Усередині прямокутного корпусу розміщені дві теплообмінні камери, вентилятори, фреонова магістраль, компресор, терморегулятор і блок управління. Кожна модель оснащена дренажним резервуаром.

Залежно від моделі, вони можуть працювати не тільки на охолодження, але і на кондиціонування або на обігрів, охоплюючи площі до 10 до 70 кв.м. Також кліматичне обладнання може виконувати роль витяжки.

Кондиционирующая установка заправляє фреоном ще на виробництві. Фреонова магістраль герметична, тому дозаправка потрібно вкрай рідко. Але технчісекіе обслуговування слід проводити регулярно, як і для спліт-систем.

особливості установки

Великий плюс кватиркового кондиціонера в простому монтажі. Встановити обладнання можна самостійно, на відміну від обладнання, яке повинен монтувати професіонал.

При цьому потрібно враховувати такі особливості монтажу:

  • Кондиціонер повинен виступати назовні не менше, ніж на 25-30 см, тому місце для його установки потрібно підготувати заздалегідь.
  • Монтувати кліматичне обладнання в пластикове вікно можна тільки в тому випадку, якщо для нього передбачений спеціальний отвір.
  • Блок потрібно кріпити міцно. В іншому випадку він може видавати під час роботи дуже багато шуму.
  • Кондиціонер повинен бути розташований вище рівня підлоги на 75-100 см.
  • Моноблок бажано встановлювати так, щоб на нього не потрапляли прямі сонячні промені.

Просте в установці обладнання можна легко демонтувати і встановити в іншому місці. У разі переїзду на іншу квартиру або ж перед довгою поїздкою на дачу моноблок можна забрати з собою.

Купити віконний кондиціонер в Україні можна в магазині ТЕПЛОМАРКЕТ. У нашому каталозі є моделі різної потужності. Ми пропонуємо якісне та ефективне кліматичне обладнання вітчизняних виробників і зарубіжних брендів. У нас можна купити кватиркового кондиціонер з дистанційним управлінням.

Не знаєте, якої потужності кліматичне обладнання вибрати? Тоді телефонуйте! Наш менеджер допоможе вибрати потрібну модель, в залежності від площі і особливостей вашого приміщення.

Замовляйте віконний кондиціонер і насолоджуйтеся комфортним мікрокліматом в своєму будинку або офісі.