Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Конвектори газові Житомир

 Конвектор газовый АТЕМ Житомир-5 КНС-3
0
Код товару: АОГК 3
8 585.00 грн.
Конвектор газовый АТЕМ Житомир-5 КНС-2
0
Код товару: АОГК 2
8 555.00 грн.
Конвектор газовый АТЕМ Житомир-5 КНС-4
0
Код товару: АОГК 4
9 465.00 грн.
Конвектор газовый АТЕМ Житомир-5 КНС-6
0
Код товару: АОГК 6
9 935.00 грн.
Конвектори газові Житомир

Газові конвектори Житомир

Газові конвектори в місті Житомир – це ефективне і надійне опалювальне обладнання, яке дозволяє забезпечити комфортні умови в приміщенні за допомогою природного газу. Ці конвектори зазвичай виготовляються різними виробниками і мають свої унікальні характеристики, але загальні особливості газових конвекторів включають:

  1. Ефективність: Газові конвектори вважаються ефективними в системах опалення, оскільки вони швидко нагрівають повітря в приміщенні за рахунок конвекційного потоку. Це дозволяє швидко підтримувати бажану температуру.
  2. Економія: Використання природного газу, як джерела палива, може бути економічно вигідним, оскільки газ є доступним та відносно дешевим джерелом енергії.
  3. Надійність: Газові конвектори зазвичай мають довгий термін служби та надійну конструкцію. Вони також оснащені системами безпеки, що захищають від аварій та перегріву.
  4. Регулювання температури: Більшість моделей газових конвекторів мають можливість регулювати температуру та потужність опалення, що дозволяє вам контролювати комфорт в приміщенні.

Для отримання більш докладної інформації про конкретні моделі газових конвекторів Житомир рекомендується звертатися до нашого магазину опалювального обладнання або фахівців у галузі опалення для вибору оптимального варіанту для вашого приміщення.