Меню
У зв'язку з воєнним становищем, всі поставки товару обмежені. Будь ласка, наявність та вартість уточнюйте за телефоном! Дякую.
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Наша адреса:
м. Харків, ул. Нетеченська, 35/1
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-пт - 09:00 - 18:00
  • Сб - 10:00 - 16:00
  • Нд - вихідний

Кондиціонери

Кондиціонери
Побутові кондиціонери розроблені для контролю мікроклімату в квартирах, будинках або невеликих за площею офісах. Кліматичне обладнання цього типу підходить для приміщень площею від 10м2 до 100м2. При розробці кліматичного обладнання виробники приділяють більше уваги симпатичному дизайну внутрішнього блоку і зниження гучності роботи.

Для побутового кліматичного обладнання розробляються додаткові функції:
  • Очищення повітря. У більшості сучасних кондиціонерів встановлюються два фільтри для очищення від пилу і дрібних частинок (дим, пилок).
  • Осушення. Зниження рівня вологості в приміщенні також сприяє його охолодженню.
  • Автоматичний режим. Кондиционирующее обладнання самостійно вибирає відповідний режим роботи для досягнення найбільш комфортного мікроклімату.
  • Нічний режим - робота з мінімальним шумом і частотою роботи вентилятора.
Можливість змінювати напрямок повітря по горизонталі і вертикалі в залежності від поточних потреб.

Замовити побутової кондиціонер в Харкові можна в магазині ТЕПЛОМАРКЕТ. У нашому каталозі є моноблочні моделі і сплати -системи. В окремій категорії нашого сайту представлені кліматичні пристрої з інверторними компресорами. Головна особливість обладнання полягає в ефективній роботі при невисоких енерговитратах.

Інверторні пристрої оснащені компресорами, які здатні плавно регулювати продуктивність. На відміну від стандартного кондиціонера інверторний не відключається після досягнення встановленої температури, а коригує потужність роботи. Таке обладнання забезпечує більш стабільну температуру в кімнаті і споживає менше електроенергії.

Який краще купити кондиціонер для квартири або будинку

Якщо вам потрібно недороге, просте в установці і експлуатації кліматичне обладнання, хорошим варіантом стане моноблочна модель. Пристрої цього типу можуть бути віконними і пересувними. Величезна перевага моноблоків - низька вартість.

Спліт системи відносяться до двохблокові обладнання. Вони складаються з внутрішнього і зовнішнього блоку, з'єднаних магістраллю, всередині якої знаходиться фреон. Компресор, який працює голосніше за все, знаходиться в зовнішньому блоці, тому загальний рівень шуму буде досить низьким.

До переваг спліт систем варто віднести продуктивність, якісний кліматичний контроль, низький шум під час роботи, можливість дистанційного керування і наявність декількох режимів роботи. На відміну від моноблоків двублочное кліматичне обладнання коштує дорожче і вимагає професійної установки.

Де можна недорого купити кондиціонер в Харкові?

Магазин ТЕПЛОМАРКЕТ пропонує широкий вибір побутового кліматичного обладнання різної потужності. У нас є і бюджетні віконні моделі, і більш функціональні інверторні спліт-системи за вигідними цінами. Також у нас можна замовити аксесуари і комплектуючі для кліматичного електроустаткування.

Ми пропонуємо тільки оригінальне обладнання від відомих виробників для комфортного клімату в вашому домі!